Vrei mai multe detalii despre un utilaj?

Lasă-ne un mesaj și te contactăm noi imediat.

Introdu adresa ta de e-mail.

Trebuie sa introduci adresa ta de email



    Sunt de acord cu stocarea și prelucrarea datelor mele în vederea contactării ulterioare.

    Așteptăm să ne cunoaștem!

    La telefon:

    Pe Social Media:

    Deschis:

    Luni – Vineri: 08:30 – 16:30

    Sâmbătă – Duminică: Închis

    Ne găsești:

    Șos. Tărlungeni, Nr. 32, 505600, Săcele, Brașov
    Contactează agentul tău zonal

    Mai jos găsești datele de contact ale directorilor regionali și agenților din toată țara. Vezi cine este pe raza județului în care te afli și contactează-l.

    Director de vânzări Florin Aparaschivei

    📞 0752012399

    aparaschivei@utilajedepadure.ro

    Director Regional Andrei Blaga
    📞 0757050936
    andrei@utilajedepadure.ro
    Județele: HD, SB, AB, AR, BH, TM, CS

    Agent de vânzări Raul Miclean
    📞 0785121071
    raul@utilajedepadure.ro
    Județele: HD, TM, CS

     

    Agent de vânzări Cosmin Prunduș
    📞 0786197917
    cosmin.sorin@utilajedepadure.ro
    Județele: SB, AB, AR, BH

    Director Regional Manu Cârligeanu
    📞 0745599400
    emanuel@utilajedepadure.ro
    Județele: SV, BN, BT, NT

    Director Regional Petre Bețivu
    📞 0786497271
    petre@utilajedepadure.ro
    Județele: AG, DB, VL, GJ, DJ, TR

    Agent de vânzări Adrian Duță 
    📞 0786441160
    adi@utilajedepadure.ro
    Județele: AG, DB, VL, GJ, DJ, TR

     

    Director Regional Iulian Panaite
    📞 0746266159
    iulian@utilajedepadure.ro
    Județele: BC, NT, VN, VS, IS, GL

    Agent de vânzări Lucian Dăncuță
    📞 0786017165
    lucian@utilajedepadure.ro
    Județele: BC, NT, VN, VS, IS, GL

     

    Director Regional Marius Sibişan
    📞 0743273143
    marius@utilajedepadure.ro
    Județele: CJ, MM, SJ, SM, BH, MS, BN

    Director Regional Codruț Ungureanu
    📞 0757050413
    codrut@utilajedepadure.ro
    Județele: CV, HR

     

    Agent de vânzări Cristi Urjan
    📞 0758083936
    cristi@utilajedepadure.ro
    Județele: BV, PH, BZ